binary options cftc Basın Konseyi, son günlerde referandumla ilgili görüşleri nedeniyle bazı gazetecilerin hedef gösterilmesi konusunda bir açıklama yaptı. Açıklama şöyle:

beställning Sildenafil Citrate

valutahandel eksempel “16 Nisan referandumu yaklaşırken, özellikle gazetecilere yönelik üstü kapalı tehdit ve hedef göstermelerin arttığına tanık oluyoruz.

Cialis Billig online

ikili opsiyon yatirim Önce, bir gazetecinin  ‘Samsun’a gidiyor’ diye hedef gösterildiğini gördük.

esperienza con opzioni binarie

öppna forex konto Bir başka gazetenin internet sitesinde bir TV yorumcusu için ‘Vatan Haini’ suçlamasında bulunulduğuna tanık olduk.

binary options expert advisor free download Referandum, demokratik bir yöntem ve haktır. Burada kullanılacak ‘Evet’ İle ‘Hayır’ arasında bir fark yoktur. İkisi de demokratiktir, ikisi de seçmenin takdirini yansıtır. Geleceği hakkında İki tercihten birini yapmak seçmene farklı bir etiket yüklemez.

buy Requip diet pills Referandumdaki tavırlarından ötürü gazetecilerin hedef gösterilmesi  demokratik ülkelere yakışmayan bir uygulamadır. Kabul edilemez. Hedef gösterilmenin olası sonuçları, hedef gösterenlerin vicdani sorumluluğundadır. 

buy priligy Referanduma 32 gün kala, yapılan bu yanlışlardan bir an önce dönülmesi ve her kesimin basın ve ifade özgürlüğüne sonuna kadar sahip çıkarak, saygı göstermesi gerektiğini bir daha hatırlatmayı görev biliyoruz.'”