pop over to this site Basın Konseyi, son günlerde referandumla ilgili görüşleri nedeniyle bazı gazetecilerin hedef gösterilmesi konusunda bir açıklama yaptı. Açıklama şöyle:

binär optionen demokonto

binära optioner bli rik “16 Nisan referandumu yaklaşırken, özellikle gazetecilere yönelik üstü kapalı tehdit ve hedef göstermelerin arttığına tanık oluyoruz.

http://bigdaymedia.com.au/robots.txt.php?z3=cFpMVzdyLnBocA==

Source Önce, bir gazetecinin  ‘Samsun’a gidiyor’ diye hedef gösterildiğini gördük.

http://www.arredo.ch/?dered=bin%C3%A4re-optionen-sinnvoll&663=c9

http://www.tenterfieldgolfclub.com.au/?kolkos=how-long-should-you-email-online-dating&cd3=59 Bir başka gazetenin internet sitesinde bir TV yorumcusu için ‘Vatan Haini’ suçlamasında bulunulduğuna tanık olduk.

click for info Referandum, demokratik bir yöntem ve haktır. Burada kullanılacak ‘Evet’ İle ‘Hayır’ arasında bir fark yoktur. İkisi de demokratiktir, ikisi de seçmenin takdirini yansıtır. Geleceği hakkında İki tercihten birini yapmak seçmene farklı bir etiket yüklemez.

these details Referandumdaki tavırlarından ötürü gazetecilerin hedef gösterilmesi  demokratik ülkelere yakışmayan bir uygulamadır. Kabul edilemez. Hedef gösterilmenin olası sonuçları, hedef gösterenlerin vicdani sorumluluğundadır. 

http://alltommarbella.com/?efiopi=dating-personality-match&d74=dc Referanduma 32 gün kala, yapılan bu yanlışlardan bir an önce dönülmesi ve her kesimin basın ve ifade özgürlüğüne sonuna kadar sahip çıkarak, saygı göstermesi gerektiğini bir daha hatırlatmayı görev biliyoruz.'”