60 sekunden trades tipps Basın Konseyi, CHP Milletvekili Enis Berberoğlu’na 25 yıl hapis verilmesi konusunda bir açıklama yaptı. Açıklama şöyle;

opzioni binarie demo gratuito

http://flegis.si/?wter=opzioni-strategie&53a=b0 opzioni strategie Meslektaşımız ve Hürriyet gazetesi eski Genel Yayın Yönetmeni Enis Berberoğlu’na,  MİT TIR’ları haberi nedeniyle 25 yıl hapis verilmesini kabul etmek mümkün değildir. 

segnali di opzioni binarie

siti opzioni binzrie Enis Berberoğlu 35 yılı aşkın meslek yaşamıyla tanınan bir gazetecidir. Berberoğlu, Cumhuriyet gazetesinde yayınlanmadan 1.5 yıl önce yine bir haberle kamuoyunun gündemine gelen, sağır sultanın bile duyduğu MİT TIR’ları iddialarıyla ilgili, ‘Devletin sırlarını ifşa etmek ve casuslukla’ suçlanmıştır.  ‘Herkesin bildiği sırları’ ifşa etmek, herkesin sahip olduğu bilgileri vermek nasıl casusluk olarak tanımlanır? Bunu da anlayabilmiş değiliz. 

http://stmarysvancouver.ca/?victor=demo-gratuita-per-trading-on-line demo gratuita per trading on line

http://www.omod.no/?demobilizaciya=bdswiss-mindesteinzahlung&804=dd bdswiss mindesteinzahlung Kaçma şüphesi ile Maltepe Cezaevi’ne kapatılan gazeteci ve milletvekilinin adresi bilinmektedir. ‘Adresleri var, kaçmazlar’ denilerek serbest bırakılan ‘Damat sanıklar’ gibi, Berberoğlu’nun da adresi ve ‘hukuki süreç’ gerçekten de devam ettirilmek isteniyorsa, adli kontrol şartıyla bu yol izlenebilir.  Buna rağmen tutuklama kararı çıkmasını da anlayamıyoruz. 

forex ou opcoes binarias Haberden suçlu çıkmaz, gerçeklerden hiç çıkmaz. Halkın haber alma hakkını gazeteci ve milletvekili olarak izleyen, koruyan Enis Berberoğlu için yapılan bu yanlıştan bir an önce dönülmesini bekliyoruz. 

binÃÐà Bir daha hatırlatıyoruz: Yargının, tüm sanıklara eşit, tarafsız davranmasını istemek hakkımızdır. 

youtube opzioni binarie segnale parabola Bu tutuklama kararı, medyaya ve MİLLETİN MECLİSİNE verilen son gözdağı örneğidir.”