BASIN KONSEYİ: ‘OHAL’LE ÇOK SESLİLİK ENGELLENMEMELİDİR’

http://www.ivst-vz.de/?debin=bin%C3%A4ren-optionen-erfahrung binären optionen erfahrung Türksat üzerinden yayın yapan, aralarında Hayatın Sesi, TV 10, Van TV, Jiyan TV, Azadi TV ve Zarog TV’nin de bulunduğu 12 televizyon kanalının yayınının durdurulması, çok sesliliğin önünün kesilmesidir.

site here  

http://talkinginthedark.com/atom.xml Bu uygulama, demokrasilerde ki çoğulculuk ilkesine aykırıdır. Bu tür yasaklamalarla değişik seslerin susturulduğunu ve bu durumun sorunlara çözüm getirmediğini düşünüyoruz.

view it now OHAL’in üç ay daha uzatılma nedeninin, FETÖ olduğu açıklandığı bir günde, medya organlarına getirilen bu yayın yasağının gerekçelerinin bir an önce açıklanmasını bekliyoruz.

find more  

http://logansquarebeerfestival.com/cialis-tadalafil-cheapest-online/ Görevi sadece halkı bilgilendirmek olan seslerin susturulmasının, Türkiye’de artık bir gelenek haline dönüşmekte olduğunun farkındayız.  Çağdaş demokratik bir ülkeye yakışmayan bu uygulamayla muhalif seslerin susturulmasını, kapatılan TV kanalları ve gazetelerde çalışan yüzlerce medya emekçisinin işsiz ve mağdur edilmesini kabul edemiyoruz.

http://mhs.se.loopiadns.com/produkt/motorhistoriskt-magasin-2013-05/  

more tips here Halkın haber alma hakkı kutsaldır, gazetecilik suç değildir.

http://talentgallery.se/?kopse=k%C3%B6p-av-Viagra&703=6b  

http://todayisvintage.se/?introduse=utbetalning-bin%C3%A4ra-optioner&9d5=10 BASIN KONSEYİ

http://www.sponsor.fi/?seftipi=deklarera-bin%C3%A4ra-optioner&a02=32