“Gazeteciler bayramları TAM DEMOKRASİLERDE yaşanır”

http://beeline-music.de/allgemein/2007-05-08/its-only-rocknroll-but-a-b-day/ bdswiss de anmelden 1908’den beri Türk Basını’nda sansürün kaldırılmasının yıl dönümü olarak kutlanan “24 Temmuz”lar, Gazeteciler Günü-Basın Bayramı olarak kutlanır.
140 yıl önce tanıştığımız sansür, maalesef bugün hala hayatımızı etkilemekte.

الخيارات الثنائية الصين

iq option percentuali Ülkemiz bugünlerde olağanüstü günler yaşıyor. Halkın,medyanın,tüm STK’ların direnişi ile önlenen darbe girişimi sonrasında Basın Konseyi olarak açıkladığımız ,”darbelerin panzehiri TAM DEMOKRASİDİR”görüşümüzü, bugün de yineliyoruz.

أطروحة الرقمية

beställa Sildenafil Citrate på nätet flashback Bu arada,Darbe girişimi ve sonrasında ki OHAL uygulamasının basına yönelik baskıları artırması endişesini de taşıyoruz.

binäre optionen trading system

cara analisa forex harian Gazetecilere yönelik açılan çok sayıda dava mevcutken, 30’u aşkın gazeteci tutukluyken, binlerce gazeteci işsizken, 24 Temmuz’u Gazeteciler Bayramı olarak kutlamak mümkün olabilir mi?

opzioni binarie truffa o realta

http://pelicanhouse.nl/?nsover=ip-option-treding ip option treding Mahkeme koridorlarında adalet arayan yüzlerce gazetecinin, sosyal medyada attığı mesajlarla, gazetelerindeki köşelerinde yayınladıkları görüşleriyle hep ‘kendini savunmak’ zorunda kalan kalem sahiplerinin ’24 Temmuz’u bayram olabilir mi?

Köp 40 mg Inderal med visum

reloj para opciones binarias Basın özgürlüğü raporlarında 199 ülke arasında, Türkiye listedeki 151’inci sırasıyla dünyanın da dikkatini çekmektedir.
Basın özgürlüğünün, yaşam hakkının, emeğe saygının olmadığı iklimlerde nefes almak zordur. Halkın gerçekleri ‘sansürsüz’ ve tüm boyutlarıyla öğrenmek anayasal hakkıdır.

piattaforma trading binario demo 24 Temmuz Gazeteciler Günü-Basın Bayramını 108. kez yaşıyoruz. Hakkıyla kutlayacağımız 24 Temmuzları yaşama özlemiyle tüm medya çalışanlarına, sansürsüz bayramlar diliyoruz.”