,

GÖP: GÖZALTINA ALINAN HABER PEŞİNDEKİ GAZETECİLERİN SERBEST BIRAKILMALARINI BEKLİYORUZ

http://aliciamathlin.com/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://aliciamathlin.com/2017/03/01/hqomm/ BASIN KONSEYİ’NİN DÖNEM SÖZCÜLÜĞÜNÜ YAPTIĞI GAZETECİLERE ÖZGÜRLÜK PLATFORMU’NUN (GÖP) AÇIKLAMASIDIR

over here GÖZALTINA ALINAN HABER PEŞİNDEKİ GAZETECİLERİN SERBEST BIRAKILMALARINI BEKLİYORUZ.

http://macarthurentertainment.com.au/?pistolety=casual-indian-dating-sites&8e7=d6  

read Diyarbakır’ın Sur ilçesinde On Gözlü Köprü yakınlarında gerçekleşen saldırıyı haber yapmak amacıyla bölgeye giden Evrensel Gazetesi muhabirleri Hasan Akbaş, Fırat Topal, Serpil Berk ve Serbest Gazeteci Sertaç Kayar dün akşam saatlerinde gözaltı alındılar.

binäre optionen mindesteinzahluing 50 euro Diyarbakır’daki saldırıyı kamuoyuna ilk olarak olay yerinden duyuran ve fotoğraflar geçen gazetecilerin gözaltına alınmasının savcılık talimatıyla gerçekleştiği öğrenildi.

forex piyasası haftasonu Meslektaşlarımızın görevlerini yerine getirirken gözaltına alınmalarını,  halkın haber alma hakkına bir müdahale olarak görüyoruz.

Web Site Olay sırasında  yakın bir kafede çay içerlerken, patlama üzerine olay yerıne ulaşıp,ilk haberleri kamuoyuyla paylaşan gazetecilerin,”şüpheli” olarak görülmesi ve gözaltına alınmaları basın özgürlüğüne aykırıdır.

hop over to here Saatlerdir gözaltında tutulan gazetecilerin elbiselerinin de kriminal incelemeye gönderilmesi, olay gazeteciliğinde sıklıkla rastlanılan bir uygulama değildir.Yaşanan O HAL kapsamında da,  alışkanlığa  yol açmamasını dileriz.

http://swrjustbins.co.uk/wp-cron.php?doing_wp_cron=1504586671.2670719623565673828125 Evrensel gazetesinin 3 kadrolu muhabiri ile Reuters ‘ın serbest muhabirinin biran önce salıverilmesini talep ederken,

Seroquel buy Seroquel halkın doğru ve yansız haber alma hakkı ile basın özgürlüğünün sonuna kadar korunmasının önemini hatırlatırız.