“UMUT NÖBETİ”Nİ MONİCA FRASSONİ, NACİ SÖNMEZ, HALKEVLERİ EMEKLİ HAKLARI MECLİSİ İLE SARIYER ADD ÜYELERİ TUTTU.

binary option rosignano “Umut Nöbeti” devam ediyor. Avrupa Yeşiller Partisi Eş Başkanı Monica Frassoni, Yeşiller Sol Gelecek Partisi Eş Sözcüsü Naci Sönmez, Halk evleri emekli hakları meclisi ve ADD Sarıyer şubesi üyeleri nöbeti devraldı.

binäre optionen gratis guthaben

binära optioner finansinspektionen opzioni binarie il migliore Monica Frassoni şöyle konuştu:
20160224_112319“Düşünce özgürlüğü mücadelesi ve barış için mücadele çok benzer şeyler. Hapishanedeki gazetecilerle beraber, Artvin’deki mücadeleyi de destekliyoruz. Türkiye gibi büyük bir ülkenin yeşil geleceğinin olması gerekir.
Umuyorum ki bir sonraki ziyaretimizde Can Dündar ve Erdem Gül’le, bir yerde oturup, güzel bir sohbet yapabiliriz. Birkaç ay önce Can Dündar ve Erdem Gül’le görüşmüş, demokratik bir toplum için özgür basının ne kadar önemli olduğunu konuşmuştuk. Dündar ve Gül’ün hukuksuz bir şekilde tutulduğu hapishanenin önüne geleceğim hayatta hiç aklıma gelmezdi.”

erfahrung mit anyoption

binäre optionen testaccount Nöbeti öğleden sonra ise Halkevleri emekli hakları meclisi üyeleri tuttu. Grup adına açıklama yapan Şefkiye Aydemir yaptı. Açıklamada, “Basının özgür olmasını ve basın emekçilerinin yanında olduğumuzu söylemek için buradayız. Can Dündar ve Erdem Gül’e özgürlük” dedi.

any option demo

كيف يمكن ربح المال بسرعة في جنوب أفريقيا Öte yandan ADD Sarıyer şubesi üyeleri de nöbete destek verdi.

Köp Atarax 10 mg ingen recept