,

“UMUT NÖBETİ”Nİ TURAN ESER, ELİF ILGAZ, MİNE ESEN, MEHMET ALİ ÇALKAYA, ERDAL KILIÇKAYA, AST TUTTU.

http://locallylaid.com/software-previsione-opzioni-binarie.pdf software previsione opzioni binarie “Umut Nöbeti” devam ediyor.

come si apre un conto per fare trading come fare trading Nöbeti, gazeteciler Turan Eser, Elif  Ilgaz, Mine Esen, İzmir Balçova Belediye Başkanı Mehmet Ali Çalkaya, Fransa Alevi Birlikleri Federasyon Başkanı Erdal Kılıçkaya, Ankara Sanat Tiyatrosu (AST) ile  CHP Balçova ve Bakırköy ilçe örgütleri nöbeti devraldı.

Tastylia Wholesaler fare tranding binario Turan Eser şöyle konuştu:

best place to buy Priligy no prescription in Aurora Colorado “Bütün zorba rejimler gerçekleri toplumdan, halktan gizlemek için zoru, yasağı, sansürü kullanır, susturmayı dener. Hakikatlerin üzerini örtmek için hukuk dışı yollara başvurur. Birçok baskı yolu var. Onlardan biri de Can ile Erdem’in cezaevine atılması ya da o gazeteye, o yayın organına yönelik bir itibarsızlaştırma kampanyası da olabilir. Yapılan iş bu. Halkın haber alma hakkına yönelik saldırılar var.”

binära optioner valuta Tastylia (Tadalafil) Buy 20 MG Mine Esen de şöyle dedi:

siti opzione binare cpon deposito 50 euro “Can Dündar ve  Erdem Gül’la dayanışma için umut nöbetini devr aldık. Dündar ve Gül 83 gündür tutuklu… Hep söylüyoruz, söylemeye de devam edeceğiz, demokrasinin olmazsa olmazı özgürlüklerdir… Düşünce özgürlüğü, basın özgürlüğü demokrasinin temelidir. Gazeteci özgür değilse halkın haber alma hakkı ve gerçekleri öğrenme haklarında sorun vardır, demokraside sorun vardır.”

ikili opsiyondan para kazanan varmı Anayasa Mahkemesi’nin, Dündar ve Gül’ün tutukluluklarına ilişkin itiraza ilişkin toplantısında tahliye kararı çıkacağını söyleyen Elif Ilgaz şu ifadeleri kullandı:

opzione binari yutub “Tahliye kararı vereceklerini umuyorum. Tıpkı diğer arkadaşlarımızı aldığımız gibi Can Dündar ve Erdem Gül’ü almaya tekrar geleceğiz. Dündar ve Gül  gazetecidir, bugün yazdıkları haberler nedeniyle tutuklular.”

recensioni iqoption 2017 ast

opzioni binarie cfd opcje binarne reklama Ankara Sanat Tiyatrosu (AST)’ndan ise ortak açıklama yapıldı. Açıklamada,

الخيارات الثنائية مثل القمار “Gerçekler yargılanamaz, gazeteciler hapsedilemez! AST olarak #UmutNöbeti nde Can ve Erdem’in yanındayız. Her Azizname oyunundan sonra sahnemizden selam gönderdiğimiz Can ve Erdem’e, bugün de yanlarına gelerek selamımızı ve AST seyircisinin alkışlarını ilettik.” denildi.

Tastylia Wholesaler  

60 seconds binary options free demo account balcova bakirkoy

Fransa Alevi Birlikleri Federasyon Başkanı Erdal Kılıçkaya ise, yaklaşık iki hafta önce AİHM’ye Türkiye’deki hak ihlalleri ile ilgili bilgilendirme dosyası verdiklerini ve konuya ilişkin Avrupa Parlamentosu ve Avrupa Konseyi ile görüşmeler yaptıklarını açıklayarak şu ifadeleri kullandı:

“Can Dündar 5-6 yıl önce Fransa’ya bir panele geldiğinde dedi ki, ‘Fransa’daki canlara Can’dan selamlar’. Biz de eşi Dilek Dündar, Rakel Dink, Özgür Mumcu’nun da katıldığı Fransa’daki bir oturumda dedik ki ‘biz de Silivri’ye gideceğiz, Fransa’daki canlardan Can’larımıza binlerce selam götüreceğiz’. Ve buraya geldik. Dolayısıyla bu süreçle ilgili endişelerimiz Avrupa’daki kurumlarca da paylaşılıyoruz. Can’ları, Gül’leri hapse atanlar, Türkiye’nin itibarını sarstılar diye onları içeri attılar… Ama asıl Türkiye’nin itibarını basın emekçilerini içeri atanlar yerle bir etmiş durumdalar. 180 ülke içinde, Türkiye 149. sırada. Demokrasiden yana, mazlumdan yana tavrımızı göstermek için Silivri önündeyiz.”

Celal Sevinç ise,  “Dündar ve Gül cezaevinde oldukça biz, size ve düşüncelerinize, yazdıklarınıza inanan, sizinle birlikte savunan yoldaşlarınız olarak hep burada olacağız” derken;  Mehmet Ali Çalkaya da;

“Demokrasideki, sıkıntıların çözülmesi için buradayız. Bir olmak zorundayız. Cezaevinde bütün gazeteciler için nöbet tuttuk. Ülkenin demokrasiye ihtiyacı var.” ifadelerini kullandı.

Gazetecilere özgürlük …