UMUT ORAN’IN ŞİKAYETİNİ DEĞERLENDİREN BASIN KONSEYİ YÜKSEK KURULU, SABAH GAZETESİ KÖŞE YAZARI MAHMUT ÖVÜR’E “KINAMA” KARARI ALMIŞTIR

 

iq optnio REFERANS: 2016/59

foreign exchange trading ŞİKAYET EDEN: Umut Oran

video dimostrativo etoro forex ŞİKAYET EDİLEN: MAHMUT ÖVÜR (Sabah gazetesi)

forum option time ŞİKAYET KONUSU:

Şikayet başvurusunda bulunan Umut Oran, şikayete konu yazılarla Mahmut Övür’ün hedef saptırarak Gülen Cemaati’yle aslında kendisinin kurduğu ilişkiyi gizlemeye çalıştığını ileri sürmektedir. Umut Oran, şikayet başvurusunda hayatı boyunca Pensilvanya’ya gitmediğini, yazılarda adı geçen CHP’lilerin bu iddiayı yalanlamış olduğunu, bunu bir cevap yazısıyla Mahmut Övür’e ulaştırdıklarını ancak yazının yayımlanmadığını belirtmiştir. Umut Oran, Mahmut Övür’ün yazılarında adı geçen AK Parti milletvekillerinin iddiaları yalanladığını dile getirmiştir. Osman Kaptan’ın Halk TV’de katıldığı ve bu iddiayı doğrulamadığı programın deşifresi şikayet başvurusuna eklenmiştir.

 

indicatori metatrader opzioni binarie ŞİKAYETE KONU HABERLEERDE ŞU İFADELER GEÇMEKTEDİR:

Buy Tadalafil Tastylia 20mg without prescription 08.09.2016 “Pensilvanya’da 4 CHP’li”

” (…) yıllarca F Tipi diye propaganda yapacaksın (…) Ergenekon, Balyoz Davaları’nda kumpas kurduklarını söyleyeceksin, dahası bununla da kalmayacak binlerce insanı dinlediklerini, bazı siyasi aktörleri komplo kasetleriyle devre dışı bıraktıklarını bile bile onlarla paralel ittifak yapacaksın.

Acaba CHP ve diğer partilerin bu kirli yapıyla ilişkilerini kim, nasıl kurdu?

Bu konuda somut bilgi yok ve FETÖ soruşturmalarından bir sonuç çıkıp çıkmayacağını önümüzdeki günlerde göreceğiz.

CHP’den gidenler var mı, gittilerse neden gittiler?

Washington’a resmi bir gezi için giden eski bir AK Parti milletvekili gitmişken Pensilvanya’ya da uğruyor. Çiftliğin kapısından girdikten sonra hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşıyor. FETÖ lideri Gülen, bina kapısında birilerini yolcu ediyor.

binary option signal station funziona Yaklaştıkça yüzler netleşiyor: CHP’li Umut Oran, Gürsel Tekin, Erdoğan Toprak ve Sabahat Akkiraz.

Eski bir AK parti milletvekili de bu opton trading ‘Kare As’ın fotoğrafları da var’ diyor.”

trading 60sekunden 10.09.2016 “Cevap Veriyorum”

“Yaptığım şey çok tartışmalı ve çok konuşulan bir iddiayı sadece açığa çıkarmak oldu.

Bu iddia da durduk yere ortaya çıkmış değil. Derin bir arka planı var ve geçmişi Baykal’ın kasetine uzanıyor.

Gürsel Tekin ve Umut Oran’a gelince, yalan iddialar konusunda liderlerini aratmıyorlar. Siyasi tarihimizin belki de en çirkin yalanlarından birinin altında Oran imzası vardı. Ne diyordu 2014’teki yerel seçimlerden önce: ‘Başbakan Erdoğan 25 Şubat’ta ülkeden kaçacak’. Sonra ne oldu? Yerel seçimleri de, cumhurbaşkanlığı seçimini de Erdoğan kazandı. Umut Oran ise FETÖ’den aldığı yalan bilgilerle baş başa kaldı ve CHP’lilerden aday olacak imza bile bulamadı.

Oran, Tekin ve Erdoğan Toprak siyaseten bitmiş durumdalar. Parti tabanları bile oy vermedi bunlara. Doğrusu bitik siyasetçileri gündeme taşıdığım için de üzülüyorum.”

http://jonmcculloch.com/?svil=consulenza-per-investimenti-on-line&e7b=1a consulenza per investimenti on line 20.09.2016 “4 CHP’liyi Gören Milletvekili”:

“4 CHP’liyle ilgili iddia bir süredir siyaset kulislerinde konuşuluyordu. Özeti şu: Meclis Tarım Komisyonu üyeleri Washington’a bir gezi düzenler. O geziye katılanlardan AK Parti Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek bir günlüğüne Pensilvanya’ya gider ve döner. Dönüşünde Komisyon Başkanı AK Partili İbrahim Yiğit ve Osman Kaptan’a Pensilvanya’da 4 CHP’liyi gördüğünü söyler ve isimlerini de verir. ikisi de ‘Bu mümkün değil’ derler ama Özbek onları gördüğünü emin biçimde anlatır.

Eski milletvekili Bünyamin Özbek’i aradım. Çok rahatsız oldu ve söylenenleri kabul etmedi. Bunun üzerine yaptığım araştırmalarda, Özbek’in ağabeyi ve kardeşinin FETÖ’ye çok yakın olduklarını ve bunun açığa çıkmasından korktuğu için konuşmayacağını öğrendim.

Tam bu araştırmayı sürdürürken, CHP çevresinden benzer bir bilgi geldi. Komisyonun CHP’li üyesi Osman Kaptan da aynı isimleri siyaset çevresine anlatıyormuş. Bunu da bana CHP’nin eski PM üyesi Korkmaz Karaca aktardı. ”

 

forum su autopzionobinarie UZLAŞMA VE DİĞER KONULAR:

Mahmut Övür adına Sabah gazetesine gönderilen uzlaşma veya herhangi bir talepleri olup olmadığına yönelik yazıya belirtilen süre içinde cevap gelmedi. Aynı yazı daha sonra e-posta yoluyla Mahmut Övür’e ulaştırıldı ancak toplantı saatine kadar herhangi bir yanıt ulaştırılmadı.

 

DEĞERLENDİRME VE SONUÇ:

Şikayete konu yazıları nedeniyle Sabah gazetesi köşe yazarı best binary option payout Mahmut Övür’e, Basın Meslek İlkeleri’nin come mi prendo i soldi dalle opzioni binarie “Kişileri ve kuruluşları, eleştiri sınırlarının ötesinde küçük düşüren, aşağılayan veya iftira niteliği taşıyan ifadelere yer verilemez” diyen 4. maddesi , http://ekja.ee/?sekvoya=markets-opzioni-binarie markets opzioni binarie “Soruşturulması gazetecilik olanakları içinde bulunan haberler, soruşturulmaksızın veya doğruluğuna emin olmaksızın yayınlanamaz.” diyen 6., http://statusme.com/wpfoot.php opzioni binarie tasso di successo “Yasaların suç saydığı eylemler, gerçek olduğuna inandırıcı makul nedenler bulunmadıkça kimseye atfedilemez” diyen 10. maddesi ve  binaire opties automatisch “Basın organları, yanlış yayınlardan kaynaklanan cevap ve tekzip hakkına saygı duyarlar.” diyen 16. maddesi uyarınca “ opcje binarne abramowicz kınama”  verilmesi kararı alınmıştır.